mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > easyJet: Nowe połączenie z Krakowa do Lyonu

 

2014-11-06 easyJet: Nowe połączenie z Krakowa do Lyonu

 
Brytyjskie linie lotnicze easyJet na wiosnę 2015 roku zapowiedziały uruchomienie nowego połączenie Kraków (Balice) - Lyon.
 


Loty na trasie Kraków (Balice) – Lyon będą odbywały się 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i niedziele. Pierwszy lot planowany jest na 29 marca 2015. Trasa będzie całoroczna.


Airbus A319 w liniach easyJet (grafika: easyJet)

"easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Wprowadzenie do oferty lotów łączących Kraków i Lyon jest znaczącym przełomem - to pierwsze bezpośrednie połączenie pomiędzy Małopolską a regionem Rodan-Alpy. Wierzymy, że loty na tej trasie będą cieszyły się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów oraz turystów zafascynowanych francuską kulturą i kuchnią. Jesteśmy przekonani, że połączenie przyciągnie również kolejne grupy podróżujących do Krakowa." - powiedział Thomas Haagensen z linii easyJet.

"Bardzo cieszy nas ciągły rozwój easyJet, naszego wieloletniego, stabilnego partnera w Kraków Airport. easyJet to drugi, najbardziej popularny przewoźnik na naszym lotnisku i jesteśmy bardzo zadowoleni z perspektywy dalszej, owocnej współpracy." - powiedział Jan Pamuła, prezes zarządu krakowskiego lotniska.

Lyon to najstarsze miasto we Francji, serce wschodniej części kraju i doskonała baza do wyjazdów w francuskie Alpy. Położone jest ono nad rzekami Rodan i Saona i już w 1998 roku zostało wpisane na listę UNESCO. Lyon to połączenie nowoczesności z historią, kulturą i sztuką. Co roku odbywają się tu liczne targi i konferencje, a samo miasto jest siedzibą giełdy oraz wielkich banków. Malownicze położenie, przepięknie zachowane zabytki, urocze kawiarnie i restauracje, to tylko niektóre z atrakcji wielowiekowej stolicy regionu Rodan-Alpy. Miasto znane jest jako ośrodek francuskiego przemysłu włókienniczego i światowa stolica jedwabiu. Odwiedzając je warto wejść na chwilę do Muzeum Historii Włókiennictwa, które prezentuje bogate tradycje miasta w produkcji jedwabiu i umożliwia obejrzenie jednej z największych na świecie kolekcji lyońskiego i azjatyckiego jedwabiu i tkanin. Turystom Lyon oferuje niezliczone zabytki, spotkania z kulturą i sztuką (to właśnie tu tworzyli wyjątkowi artyści pióra tacy jak Antoine de Saint-Exupéry i Éric-Emmanuel Schmitt!) oraz ekscytujące życie nocne.

 
Więcej o: easyJet

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies