mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Nowa klasa podróży Economy Plus dobrze przyjęta

 

2014-11-05 LOT: Nowa klasa podróży Economy Plus dobrze przyjęta

 
Nowa klasa ekonomiczna o podwyższonym standardzie LOT Economy Plus okazała się sukcesem - twierdzi LOT.
 


Klasa podróży LOT Economy Plus wprowadzona została w czerwcu 2014 roku na rejsach krótko i średnio dystansowych. Oferuje ona komfort podróży zbliżony do klasy biznes, w korzystnych cenach.


(grafika: LOT)

Od momentu jej wprowadzenia bilety w nowej klasie kupiło już ponad 10 tysięcy pasażerów.

Wybierając nową klasę LOT-u każdy klient otrzymuje przywileje klasy biznes w tym m.in.: dedykowany numer infolinii, wspólne stanowisku odprawy z klasą biznes, priorytet bagażu i boardingu, a w przypadku kiedy w Warszawie samolot nie będzie obsługiwany przez rękaw, dedykowany bus (wspólnie z pasażerami klasy biznes). Na pokładzie zaś do dyspozycji ma wybór doskonałych posiłków, napojów i alkoholi, codzienna prasę oraz miejsce w przedniej części samolotu. Dodatkowo pasażerowie otrzymują więcej mil w programie lojalnościowym niż dotychczas.


(grafika: LOT)

"Pasażerowie LOT Economy Plus szczególnie doceniają możliwość szybkiego wejścia i wyjścia z samolotu. Jeżeli pasażer posiada tylko bagaż podręczny na lotnisku Chopina w Warszawie po 5 minutach od lądowania jest już w taksówce, jeżeli ma bagaż rejestrowy nastąpi to po 10-15 minutach. Niezależnie od tego czy samolot był ustawiony przy rękawie, czy obsłużony dedykowanym busem." - powiedział Michał Leman, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu PLL LOT.

Jak zapewnia LOT wprowadzenie klasy LOT Economy Plus nie spowodowało spadku liczby pasażerów w klasie biznes. Pasażerowie najwyższej klasy w LOT w rejsach krótko i średniodystansowych również zyskali dedykowany bus na lotnisku w Warszawie, w przypadku gdy samolot nie jest obsługiwany przy rękawie. Dodatkowo poprawiony został serwis i jakość podawanych posiłków. W I kwartale 2015 roku pojawią się kolejne modyfikacje w menu.

"Zgodnie z oczekiwaniami naszych pasażerów stopniowo podnosimy jakość obsługi i serwisu na pokładzie. Zaczęliśmy od naszych flagowych samolotów - Boeingów 787 Dreamliner, wprowadzając m.in. serwis restauracyjny w LOT Business Class. Latem wprowadziliśmy zmieniony serwis pokładowy w rejsach krótko i średniodystansowych. Na wszystkich rejsach LOT-u oferujemy już możliwość podróży w wyższych klasach. Po sukcesie LOT Premium Class na Dreamlinerze wprowadzona w czerwcu klasa LOT Economy Plus na rejsach europejskich, zyskuje uznanie i notujemy w niej stały wzrost pasażerów. Stawiamy na usługi premium i będziemy rozwijać ten segment." - powiedział Michał Leman.

Pasażerowie Klasy LOT Economy Plus z rejsów europejskich, którzy kontynuują swoją podróż przesiadając się w Warszawie, automatycznie podróżują w Dreamlinerach w klasie LOT Premium na wszystkich trasach długodystansowych, czyli Warszawa - Nowy Jork, Chicago, Toronto czy Pekin.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies