mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > Finnair: Samara, Kazań i Niżny Nowogród w siatce połączeń

 

2014-06-09 Finnair: Samara, Kazań i Niżny Nowogród w siatce połączeń

 
W sezonie letnim 2014 fińskie linie lotnicze Finnair uruchomią loty do Samary, Kazania i Niżnego Nowogrodu - trzech słynnych historycznych ośrodków regionalnych nad rzeką Wołgą w Federacji Rosyjskiej.
 


25 lipca 2014 roku fiński przewoźnik włączy w swoją siatkę połączeń lotnisko w Niżnym Nowogrodzie (GOJ), 7 sierpnia lotnisko w Samarze (KUF), a 18 sierpnia lotnisko w Kazaniu (KZN).


Na trasach operować będzie Embraer 190 (grafika: Finnair)

Loty do tych miast będą się odbywać 3 razy w tygodniu.

"Otwarcie połączeń na nowych trasach i duża częstotliwość lotów pozwoli zaspokoić rosnący popyt na podróże lotnicze z Rosji do Finlandii, ale także do innych krajów. Stanie się to łatwiejsze dzięki rozbudowanej sieci połączeń europejskich Finnaira oraz sprawnie funkcjonującemu węzłowi lotniczemu w Helsinkach. Do wszystkich trzech miast można bez problemu dotrzeć z Warszawy. Mamy nadzieję, że możliwość skorzystania z połączeń na nowych trasach skłoni polskich i innych europejskich podróżujących do odkrywania tych trzech historycznych miast nad Wołgą, które stają się coraz bardziej znaczącymi ośrodkami biznesowymi." - powiedział Juhani Nuoramo, dyrektor sprzedaży Finnaira na Europę Wschodnią.

Niżny Nowogród, którego liczba mieszkańców to 1,2 miliona, jest zyskującym na znaczeniu centrum technologii informatycznych i centrum administracyjnym Nadwołżańskiego Okręgu Federalnego.

Kazań, który zamieszkuje 1,1 miliona ludzi, jest wieloetniczną stolicą Republiki Tatarstanu i światowym centrum tatarskiej kultury muzułmańskiej.

Samara, którą zamieszkuje także 1,1 miliona ludzi, jest głównym ośrodkiem przemysłowym w południowej Rosji przede wszystkim ze względu na rozwinięty przemysł lotniczy i kosmonautyczny oraz znajdujący się tam Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki.

Finnair oferuje także loty do innych rosyjskich miast - do Petersburga dwa razy dziennie, do Moskwy (na lotnisko Szeremietiewo) 9 razy w tygodniu i do Jekaterynburga cztery razy w tygodniu. Wraz z linią lotniczą S7 - partnerem z sojuszu lotniczego oneworld, Finnair oferuje także wspólną obsługę połączeń lotniczych do Moskwy (na lotnisko Domodedowo) oraz połączeń przez Moskwę do Kazania, Nowosybirska, Rostowa nad Donem, Ufy i Jekaterynburga.

Na trasach do Samary, Kazania i Niżnego Nowogrodu latają samoloty Embraer 190, obsługiwane na zlecenie Finnaira przez Flybe Finland.

 
Więcej o: Finnair

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies