mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > Lufthansa: Nagroda World Travel Awards

 

2012-10-08 Lufthansa: Nagroda World Travel Awards

 
W dorocznym konkursie World Travel Awards liniom Lufthansa został przyznany przez ekspertów rynku turystycznego tytuł wiodącej linii lotniczej w Europie.
 


Tegoroczna ankieta zawierała opinie ponad 170 000 profesjonalistów na temat produktów i usług z branży usług turystycznych, transportu i hotelarstwa w całej Europie. Lufthansa otrzymała nagrodę podczas oficjalnej ceremonii, która odbyła się 6 października w portugalskim Quinta do Lago.

"Ta nagroda pokazuje, że klienci wysoko cenią markę Lufthansy i doceniają nasze inwestycje w innowacyjne produkty oraz systematyczne rozszerzanie siatki połączeń. Będąc liderem branży w Europie, stale inwestujemy w tym regionie. W ramach unowocześniania produktu, niedawno gruntownie odnowiliśmy kabinę pasażerską, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pasażerom dodatkową przestrzeń i bardziej komfortowe warunki podróży na pokładach ponad 180 samolotów, obsługujących połączenia do ponad 100 miast w całej Europie." – powiedział Götz Ahmelmann, wiceprezes Lufthansy ds. sprzedaży i usług w Europie.

"W ciągu najbliższych dwóch lat, wydamy jeszcze ponad 3 mld euro na rozwój naszej oferty. Plan ten obejmuje inwestycje w rozbudowę Pirsu A-Plus na lotnisku we Frankfurcie, będącym głównym portem przesiadkowym Lufthansy. Dzięki inwestycji w rozbudowę pirsu nasi pasażerowie zyskali jeszcze więcej możliwości elastycznego planowania podróży z uwzględnieniem wygodnych przesiadek. Kolejną innowacją są nowe fotele Klasy Biznes na trasach międzykontynentalnych, które jednym przyciskiem można ustawić w pozycji całkowicie poziomej. Luksusowa Klasa Pierwsza Lufthansy z zaledwie ośmioma fotelami, zapewnia natomiast wyjątkowo ekskluzywną przestrzeń." – dodał.

World Travel Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży turystycznej. Według Wall Street Journal, nagroda jest odpowiednikiem Oskara w branży turystycznej. Po raz pierwszy przyznana została w 1993 roku, aby docenić i wyrazić uznanie dla najlepszych marek w światowej branży turystycznej. Nagrody, przyznane w tym roku już po raz dziewiętnasty, uznawane są za najwyższe wyróżnienie jakie może otrzymać produkt w tej branży.

---
zdjęcie: Lufthansa

 
Więcej o: Lufthansa

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies