mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Współpraca z Jet Blue Airways

 

2012-04-05 LOT: Współpraca z Jet Blue Airways

 
Polskie linie lotnicze LOT oraz linie JetBlue Airways poinformowały o nawiązaniu współpracy w zakresie połączeń międzyliniowych.
 


Umożliwi to pasażerom obu tych linii bezproblemowe dokonywanie rezerwacji biletów na loty obsługiwane przez warszawskie lotnisko, hub LOT-u oraz port lotniczy im. Johna F. Kennedy’ego w Nowym Jorku, macierzyste lotnisko JetBlue.

Nowa umowa oferuje pasażerom wiele połączeń między siatką JetBlue w Ameryce Północnej a siatką połączeń LOT-u obejmującą swym zasięgiem Europę, Bliski Wschód i Azję. Podróżni mogą dokonywać rezerwacji biletów na loty obsługiwane przez PLL LOT i JetBlue za pośrednictwem serwisów call centre obu przewoźników lub przez Internet a także w biurach podróży.

LOT oferuje bezpośrednie połączenie z Nowego Jorku do swojego macierzystego portu lotniczego w Warszawie, gdzie pasażerowie mogą przesiąść się na któryś z ponad 45 lotów do innych miast w Polsce, Europie i na Bliskim Wschodzie. Dla pasażerów z Ameryki, do najbardziej popularnych kierunków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej należą m.in. Bukareszt, Budapeszt, Belgrad, Kijów, Lwów, Odessa, Ryga, Sankt Petersburg, Sofia, Tallinn i Wilno.

Mające swoją siedzibę w Nowym Jorku linie lotnicze JetBlue oferują dogodne połączenia pomiędzy obsługiwanymi przez LOT rejsami transatlantyckimi a miastami na wschodnim wybrzeżu USA, takimi jak Buffalo w stanie Nowy Jork, Charlotte i Raleigh/Durham w Północnej Karolinie, Pittsburgh w Pensylwanii, jak również z wieloma miastami na Florydzie.

"Z nadzieją nawiązujemy współpracę z linią JetBlue. LOT od wielu lat jest obecny na amerykańskim rynku, który z punktu widzenia polskiego przewoźnika stwarza duże możliwości rozwoju. Dzięki podpisanemu porozumieniu z nowym  partnerem JetBlue, możemy zaoferować naszym pasażerom szerszy wybór połączeń w najwyższym standardzie obsługi." - powiedział Marcin Piróg, prezes zarządu LOT.

"JetBlue i Polskie Linie Lotnicze LOT mają ze sobą wiele wspólnego. Wysokiej jakości obsługa i renomowane marki przyciągają klientów z całego świata i z pewnością taki właśnie będzie efekt połączenia wysiłków PLL LOT S.A. i JetBlue w zakresie rozszerzania zasięgu działalności w Europie i obu Amerykach." - powiedział Bryan Kapeckas, dyrektor JetBlue ds. współpracy z liniami lotniczymi.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies