mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Salonik lotniskowy LOT Business Lounge Polonez

 

2010-12-17 LOT: Salonik lotniskowy LOT Business Lounge Polonez

 
Polskie Linie Lotnicze LOT we współpracy z PPL, zarządzającym warszawskim lotniskiem, otworzą LOT Business Lounge Polonez.
 


Salonik lotniskowe przeznaczony jest dla pasażerów podróżujących w klasie biznes LOT-em lub innymi liniami należącymi do Star Alliance oraz dla podróżnych o statusie Star Alliance Gold.

LOT Business Lounge Polonez usytuowany jest w Terminalu A portu lotniczego w strefie Schengen po przejściu punktu kontroli bezpieczeństwa. Salon znajduje się na piętrze powyżej poziomu odlotów. Można się do niego dostać windą lub schodami.

Podróżni będą mogli skorzystać z LOT Business Lounge Polonez od 5 rano do 23 wieczorem. Godziny otwarcia salonu zostały dopasowane do rozkładu lotów polskiego przewoźnika, jednakże nie wykluczone jest w przyszłości wydłużenie czasu otwarcia salonu.

Do LOT Business Lounge Polonez mogą wejść pasażerowie podróżujący klasą biznes na rejsach przewoźników Star Alliance, a także członkowie Miles & More o statusie HON, SEN i FTL, jak również pasażerowie o statusie Star Gold programów lojalnościowych innych linii Star Alliance. Z salonu mogą korzystać też posiadacze kart PPL "Dobry Start".

"Naszym priorytetem jest wygoda i komfort podróży pasażerów. Specjalnie z myślą o nich dążymy do polepszania oferty i usług PLL LOT, czego kolejnym dowodem jest otwarcie LOT Business Lounge Polonez na warszawskim lotnisku. Wierzę, że pasażerowie LOT-u podróżujący w klasie biznes będą zadowoleni, zwłaszcza że dołożyliśmy wszelkich starań by salon spełniał najwyższe światowe standardy – dodaje Marcin Piróg." – powiedział Marcin Piróg, prezes zarządu linii LOT.

LOT Business Lounge Polonez będzie dostępny dla wszystkich pasażerów Star Alliance podróżujących z Warszawy oraz tranzytem przez Warszawę w ramach strefy Schengen oraz transferu Non Schengen - Schengen. 

Pasażerowie, którzy nie będą mogli z przyczyn wizowych lub paszportowych skorzystać z LOT Business Lounge Polonez nadal będą mieli do dyspozycji usytuowany w strefie Non Schengen Executive Lounge Bolero, należący do PPL. Od momentu uruchomienia LOT Business Lounge Polonez pasażerowie polskiego przewoźnika  będą mogli korzystać wyłącznie z dwóch Salonów - LOT Business Lounge Polonez i Bolero.

Pomieszczenie saloniku ma 527 m2 z 74 miejscami siedzącymi dla podróżnych. Przestrzeń została rozplanowana z wydzielonymi strefami m.in. recepcyjną, wypoczynkową, bufetową oraz częścią sanitarną. Salon  wyposażony jest w skórzane fotele i sofy. Goście będą mogli skorzystać ze stale wzbogacanego menu oraz napojów, w tym alkoholowych. W ramach LOT Business Lounge Polonez przygotowano też specjalny pokój  z odrębnymi łazienkami dla osób z dziećmi.  

Na terenie LOT Business Lounge Polonez będzie oferowane bezpłatne Wi-Fi, a wkrótce także kilka stanowisk do pracy z komputerami stacjonarnymi. Dla podróżnych dostępna będzie również codzienna prasa – zarówno polska jak i zagraniczna.

Według założeń przewoźnika, z LOT Business Lounge Polonez może skorzystać nawet 70% pasażerów klasy biznes, którzy podczas podróży liniami LOT znajdą się na warszawskim lotnisku. 

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies