mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Nowy Kaleidoscope na pokładach samolotów LOT-u

 

2010-04-30 LOT: Nowy Kaleidoscope na pokładach samolotów LOT-u

 
Już od 1 maja 2010 pasażerowie LOT-u znajdą w kieszeniach foteli zupełnie nowy "Kaleidoscope".
 


Magazyn pokładowy LOT-u, pod skrzydłami Redaktor Naczelnej Martyny Wojciechowskiej, ma mieć teraz ciekawsze wnętrze i bardziej atrakcyjną formę.

Ciekawe miejsca i sposoby na spędzanie czasu, doza kultury, mody, kuchni i designu, wywiady z interesującymi ludźmi, nowe technologie oraz zakupy to tematy, którymi "Kaleidoscope" będzie chciał zainteresować Pasażerów i w ten sposób umilić im podróż samolotem. Na łamach miesięcznika teksty publikować będą wybitne osobistości, jednym z felietonistów będzie sam Prezydent Lech Wałęsa, który do 1. numeru przygotował tekst pt. "Po pierwsze solidarność".

Poza tym w "Kaleidoscope" Pasażerowie znajdą informacje i ciekawostki na temat lotnictwa oraz Polskich Linii Lotniczych LOT. W majowym numerze zainteresować ich może m.in. materiał na temat historii PLL LOT czy procesu powstawania posiłków, które trafiają na pokłady ("Kanapka do zadań specjalnych" oraz "Łakocie w Locie").

Magazyn ma ponad 30-letnią tradycję, a decyzja o całkowitej zmianie jego kształtu zapadła po zbadaniu i przeanalizowaniu oczekiwań Pasażerów.

"Stworzyliśmy zupełnie nowy 'Kaleidoscope', na miarę Pasażerów LOT – ludzi ciekawych świata, zainteresowanych aktualnymi informacjami nt. kultury, sztuki i najnowszych trendów. Jestem przekonana, że czytelnicy polubią jego nowe wcielenie i bogatą treść, tak że z chęcią zabiorą go ze sobą do domu." – powiedziała Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna 'Kaleidoscope'.

"Dbamy o każdy szczegół podróży naszych pasażerów. Dlatego niezwykle cieszy nas fakt, że możemy im zaproponować ciekawy i nowoczesny magazyn pokładowy. Objęcie fotela kapitana nowego 'Kaleidoscopu' przez osobę tak niezwykłą jak Martyna Wojciechowska to gwarancja najwyższego poziomu naszego magazynu." - dodał Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT.

Magazyn pokładowy Polskich Linii Lotniczych LOT "Kaleidoscope" ukazuje się na rynku od 1979 roku. Ma charakter dwujęzycznego, bogato ilustrowanego miesięcznika, wydawanego w nakładzie 30 tys. egzemplarzy.

Dystrybuowany jest na pokładach samolotów LOT-u, w biurach krajowych i zagranicznych, salonikach executive lounge na lotniskach oraz podczas imprez targowych i promocyjnych w Polsce i na świecie.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies