. Nowy wydawca został wybrany w konkursie, do którego zaproszono siedem wydawnictw.">
 
mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Kaleidoscope w nowej odsłonie

 

2010-03-11 LOT: Kaleidoscope w nowej odsłonie

 
Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały umowę z G+J Polska na wydawanie magazynu pokładowego "Kaleidoscope". Nowy wydawca został wybrany w konkursie, do którego zaproszono siedem wydawnictw.
 


Już od maja 2010 pasażerowie LOT-u otrzymają magazyn pokładowy w odświeżonej szacie graficznej i ze zmienioną zawartością. Redaktor naczelną pisma będzie Martyna Wojciechowska.

Ciekawe miejsca na ziemi, kultura, moda, nowe technologie, design, kuchnia, zakupy mają być wiodącymi tematami w nowym "Kaleidoscope". Pasażerowie znajdą w nim również najświeższe informacje o usługach Polskich Linii Lotniczych LOT.

Nowy "Kaleidoscope" to nie tylko ciekawsze i bogatsze wcielenie naszego magazynu pokładowego. To przede wszystkim element strategii marketingowej LOT-u, poprzez którą chcemy powiedzieć naszym pasażerom: 'Jesteście dla nas najważniejsi i wszystko, co robimy, ma służyć Waszemu zadowoleniu'" – powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu, produktu i PR w PLL LOT.

"Kaleidoscope tworzyć będą doświadczeni dziennikarze, znani podróżnicy, globetrotterzy i osobistości ze świata kultury i sztuki. Nie zabraknie też gwiazd pasjonujących się podróżami. Chcemy, żeby pasażerowie LOT-u otrzymali pismo na najwyższym poziomie." - powiedziała Agata Materkowska, wydawca G+J Polska.

Martyna Wojciechowska pozostaje Redaktor Naczelną magazynów wydawanych przez G+J Polska, National Geographic i Traveler. Tak bliska współpraca miedzy magazynami pozwoli osiągnąć synergię i stworzyć platformę w segmencie pism podróżniczych oraz wiedzy o świecie. Za sprzedaż powierzchni reklamowej w magazynie odpowiada G+J Polska.

"Kaleidoscope" jest pismem pokładowym Polskich Linii Lotniczych LOT, wydawanym od 1979 roku. W ciągu ostatnich kilku lat magazyn ukazywał się w nakładzie 30 tys. egzemplarzy w formie bogato ilustrowanego, dwujęzycznego miesięcznika. Dystrybuowany jest na pokładach samolotów PLL LOT, w przedstawicielstwach krajowych i zagranicznych, w salonikach executive lounge na lotniskach oraz podczas imprez targowych i promocyjnych w Polsce i na świecie.

Do momentu wydania nowego "Kaleidoscope", na pokładach samolotów LOT-u dostępne są specjalne wydania magazynu "National Geographic Traveler" z portfolio wydawnictwa G+J Polska, zawierające wkładkę informacyjną o Polskich Liniach Lotniczych LOT.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies