mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Niecodzienna kampania reklamowa na londyńskich taksówkach

 

2009-10-06 LOT: Niecodzienna kampania reklamowa na londyńskich taksówkach

 
Na ulicach Londynu trwa niecodzienna kampania reklamowa Polskich Linii Lotniczych LOT.
 


Dwadzieścia londyńskich taksówek Black Cabs, dowożących pasażerów na lotnisko Londyn (Heathrow) i kursujących po prestiżowej dzielnicy City oraz w centrum Londynu, promuje klasę biznes i połączenia z Warszawą.

Tradycyjne czarne taksówki, krążące po ulicach Londynu, na czas kampanii zyskały nowy image: na tle błękitnego nieba widnieje hasło reklamujące połączenia do Warszawy oraz podróże w klasie biznes na pokładach samolotów PLL LOT.

Reklama LOT-u widoczna jest zarówno na zewnątrz, jak i w środku taksówki. Także rachunki wręczane pasażerom przez kierowców mają na sobie nadruk reklamujący LOT.

Londyńska korporacja Black Cabs specjalizuje się w transporcie do portów lotniczych na terenie Wielkiej Brytanii. Usługi Black Cabs mają maksymalne ułatwić i uprzyjemnić podróż przez ruchliwe londyńskie lotniska. Istnieje możliwość odebrania pasażera z konkretnego terminala lotniska, jeżeli liczy się dla niego szybki czas dotarcia bezpośrednio do taksówki i do centrum miasta. Dla osób, które potrzebują dostać się na lotnisko w tempie ekspresowym, kiedy do odlotu pozostało niewiele czasu, utworzono specjalną gorącą linię telefoniczną.

Kierowcy Black Cabs mają także bieżący dostęp do informacji o opóźnieniach i odwołanych rejsach.

"Decyzja o realizacji kampanii we współpracy z Black Cabs wynika z ogromnych możliwości, jakie daje umieszczenie reklamy w tak wyspecjalizowanym środku transportu. Eliminujemy w ten sposób szum informacyjny, a do naszego potencjalnego klienta dociera jasny przekaz bezpośrednio skojarzony z usługą, z której korzysta, wsiadając do Black Cab w drodze na lotnisko. Trudno sobie wyobrazić szybszy i łatwiejszy sposób dotarcia do targetu." – mówi Igor Pruski, kierownik Działu Reklamy i Promocji PLL LOT.

Kampania z taksówkami Black Cabs obejmuje 20 pojazdów i potrwa nieprzerwanie do 31 marca 2010 roku. Jest to już kolejna niestandardowa kampania marketingowa LOT-u w tym roku.

"Nie tak dawno po centrum Warszawy jeździła specjalna limuzyna Lincoln "ucharakteryzowana" na samolot PLL LOT– na dachu zamontowano miniaturę statecznika (ogonu) samolotu. Stawiamy na precyzyjne dotarcie z komunikatem do konkretnej grupy klientów. W kampanii na londyńskich Black Cabs kładziemy mocny nacisk na komunikację bezpośrednią- W podobnym duchu zorganizowaliśmy już nasze poprzednie kampanie, między innymi 'Ameryka dla młodych', kiedy staraliśmy się wyjść z działaniami promocyjnymi do naturalnego otoczenia adresatów kampanii. Byliśmy tam, gdzie ludzie młodzi, m.in. na uczelniach i ulicach w centrum miasta." - dodaje Igor Pruski.

"Taksówki Black Cabs są niezwykle popularnym środkiem komunikacji wśród pasażerów jadących na lotnisko Heathrow.Dlatego myślimy, że kampania może mieć bardzo pozytywne efekty. Niezwykle zależy nam na przyciągnięciu nowych pasażerów na trasie Londyn – Warszawa oraz na zachęceniu ich do podróży w klasie biznes, w której możemy poszczycić się naprawdę wysokim standardem usług." - powiedział Andrzej Wysocki, Dyrektor Przedstawicielstwa LOT na Wielką Brytanię i Irlandię.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies