mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Nowy Kaleidoscope na pokładach samolotów

 

2008-04-10 LOT: Nowy Kaleidoscope na pokładach samolotów

 
Na pokładach samolotów PLL LOT pojawił się pierwszy numer nowego magazynu pokładowego - "Kaleidoscope".
 


"Pismo pokładowe PLL LOT dociera rocznie do milionów naszych pasażerów. Kaleidoscope w nowej formule stanowi wizytówkę firmy i jest istotnym dodatkiem do oferty produktowej PLL LOT. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny layout, ciekawa zawartość merytoryczna oraz formuła podziału pisma na dwie części - polską i angielską znajdą uznanie wśród naszych pasażerów." - powiedział Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy LOT-u.

Dodał, że pierwszy numer Kaleidoscope to z jednej strony zwieńczenie kilkumiesięcznej pracy, a z drugiej strony początek codziennej pracy nad ulepszaniem magazynu, także dzięki sugestiom czytelników.

Miesięcznik Kaleidoscope przeszedł gruntowną modernizację, która objęła m.in. zawartość merytoryczną (nowe działy i rubryki), layout (nowoczesna szata graficzna), oprawę oraz podział magazynu na dwie wersje językowe. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie jest ukłonem w stronę pasażerów anglojęzycznych, którzy stanowią coraz większy odsetek wśród pasażerów PLL LOT.

Opracowany projekt Kaleidoscope to również odejście od magazynu stricte podróżniczego, w kierunku tematyki bardziej life-stylowej. Wszystkie zmiany wprowadzone w magazynie to wyjście naprzeciw rosnącym oczekiwaniom czytelników, potrzebom reklamodawców oraz zmieniającym się trendom rynkowym.

"Od dawna myśleliśmy o repozycjonowaniu naszego pisma i dotarciu do szerszego grona odbiorców, zarówno wśród krajowych pasażerów, jak i gości zagranicznych. Liczymy, że wręczając nowy numer Kaleidoscope pasażerom LOT-u, zaoferujemy prawdziwy Kaleidoscope barw, tematów i emocji." - powiedział Wojciech Kądziołka.

Nowy Kaleidoscope jest poświęcony tematyce związanej z turystyką, sportem, modą, kulturą, wzornictwem, architekturą, ciekawymi wydarzeniami, nowymi technologiami, motoryzacją oraz szeroko rozumianą rozrywką. Dodatkowo magazyn będzie wspierany wizerunkami znanych osobistości; w szczególności znanych podróżników.

Kaleidoscope jest pismem pokładowym Polskich Linii Lotniczych LOT wydawanym od 1979 roku. W początkowym okresie ukazywał się jako angielskojęzyczny kwartalnik o niewielkiej objętości, następnie jako miesięcznik, by z czasem przybrać obecną formę 160 stronicowego, bogato ilustrowanego miesięcznika.

W ciągu ostatnich kilku lat magazyn ukazywał się w nakładzie 30 tys. egzemplarzy. Jest dystrybuowany na pokładach rejsowych samolotów PLL LOT, w przedstawicielstwach krajowych i zagranicznych, salonikach executive lounge na lotniskach, podczas imprez targowych i promocyjnych w Polsce i na świecie.

Polskie Linie Lotnicze LOT wydają także pismo linii Centralwings "Wings" i korporacyjny, wewnętrzny magazyn "Żurawie".

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies