mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Laureat nagrody Business Traveller

 

2007-10-01 LOT: Laureat nagrody Business Traveller

 
Polskie Linie Lotnicze LOT zostały po raz dziesiąty uhonorowane tytułem Najlepszej Linii Lotniczej Europy Wschodniej przyznawanej przez czytelników prestiżowego brytyjskiego magazynu Business Traveller.
 


LOT jest laureatem nagrody miesięcznika Business Traveller nieprzerwanie od 1998 roku.

"LOT przywiązuje ogromną wagę do potrzeb pasażerów biznesowych w podróży. Tytuł Najlepszej Linii Lotniczej Europy Wschodniej, przyznany LOT-owi już po raz dziesiąty, jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Wyniki ankiety Business Traveller są dla nas szczególnie ważne, ponieważ wyrażają opinie podróżujących biznesmenów. Jest to potwierdzenie wysokiego standardu usług oferowanych przez LOT w klasie biznes oraz z myślą o podróżach służbowych. Zamierzamy w dalszym ciągu rozwijać naszą ofertę skierowaną do tej grupy pasażerów." – powiedział Piotr Siennicki, prezes zarządu PLL LOT.

Atutem LOT-u w segmencie podróży służbowych jest m.in. sitka połączeń. Połączenia do kilkudziesięciu miast w Europie, w tym do najważniejszych ośrodków biznesowych oraz duża częstotliwość zaplanowane są z myślą o pasażerach podróżujących służbowo. Do najważniejszych europejskich miast samoloty LOT-u latają kilka razy dziennie. Umożliwia to elastyczne podróżowanie do miejsca docelowego i powrót tego samego dnia wieczorem.

Również usługi takie jak tele check-in, oferowany na połączeniach krajowych LOT-u, umożliwia pasażerom podróżującym tylko z bagażem podręcznym szybką odprawę przez telefon i oznacza mniej czasu spędzonego na lotnisku.

"Stale pracujemy nad dopasowywaniem oferty biznesowej do potrzeb pasażerów, zarówno jeżeli chodzi o siatkę (już w październiku otwieramy nowe połączenie Warszawa-Hanower) i częstotliwość połączeń, jak również komfort podróży oraz usługi mające zaoszczędzić pasażerom czas." – dodał Piotr Siennicki.

W badaniach magazynu Business Traveller w kategorii "Najlepszy Alians Lotniczy", drugi rok z rzędu zwyciężył Star Alliance, którego członkiem od czterech lat jest LOT.

Rozdanie nagród we wszystkich 46 kategoriach odbyło się 17 września 2007 roku w Londynie. Badania przeprowadzono między kwietniem a czerwcem 2007 r. Wyniki analizowała niezależna firma.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies