mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Nowa karta partnerska z Citi Handlowy

 

2007-06-22 LOT: Nowa karta partnerska z Citi Handlowy

 
Polskie Linie Lotnicze LOT, program Miles&More oraz Citi Handlowy przedstawiły efekt kilkumiesięcznej współpracy trójstronnej jakim jest nowa kredytowa karta partnerska.
 


Karta kredytowa Citibank-LOT skierowana jest w szczególności do obecnych i potencjalnych klientów narodowego przewoźnika. Dzięki połączeniu zalet karty kredytowej Citibank z korzyściami wynikającymi z uczestnictwa jej posiadacza w największym europejskim lotniczym programie lojalnościowym – Miles&More, nowa karta uzupełni ofertę banku o produkt dopasowany do potrzeb osób często podróżujących samolotem.

Oprócz możliwości gromadzenia mil za przelot, karta kredytowa Citibank-LOT umożliwia otrzymywanie mil Miles&More podczas każdej płatności kartą niezależnie od rodzaju dokonywanej transakcji.

Każde 4 złote wydane na karcie kredytowej Citibank-LOT Platinum, a 5 złotych na Gold i Silver przeliczane jest na 1 milę. Do końca roku użytkownicy mogą zbierać mile jeszcze szybciej, dzięki promocji najlepszego przelicznika: 4 zł na 1 milę bez względu na kolor karty. Ponadto, standardowy okres ważności mil na koncie Miles&More to 3 lata, jednak dzięki aktywnemu korzystaniu z Karty Kredytowej Citibank-LOT mile na kontach Miles&More posiadaczy tych kart nie wygasają – zarówno te zebrane dzięki płatnościom kartą, jak i mile otrzymane za przeloty. Dodatkowo użytkownicy otrzymają mile powitalne: karta Silver – 1000 mil, karta Gold – 2000 mil, karta Platinum – 3000 mil.

"Dzięki nowemu produktowi – Karcie Kredytowej Citibank – LOT nasi pasażerowie uczestniczący w programie Miles & More będą mogli zbierać mile znacznie szybciej. Pozwoli im to w pełni korzystać z bardzo atrakcyjnych nagród, jakie oferujemy w programie. Jestem pewna, że nasz nowy produkt znajdzie uznanie wśród naszych pasażerów." – powiedziała Katarzyna Dubno, p.o. Dyrektor Biura Marketingu, Produktu i PR.

"Jest to bezwzględnie najlepsza oferta na rynku. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie w połączeniu z ofertą narodowego przewoźnika zaowocuje pełnym sukcesem naszego nowego produktu. Wierzę, że Karta Kredytowa Citibank – LOT będzie obok kart partnerskich z BP naszym kolejnym wielkim sukcesem.” – powiedział Grzegorz Górski, Dyrektor Pionu Kart Kredytowych w Citi Handlowym.

Citi Handlowy dzięki partnerstwie z PLL LOT oraz Miles&More, zaoferuje pakiet kolejnych korzyści związanych z posiadaniem Karty Kredytowej Citibank-LOT, w tym atrakcyjne rabaty oraz inne przywileje związane z jej posiadaniem.

Już w lipcu przygotoano atrakcyjną niespodziankę – Wielką Loterię dla Posiadaczy karty kredytowej Citibank-LOT, w której główna nagroda to 1 milion mil, które pozwala na przykład na ponad 5 podróży dookoła świata. Na kolejnych 10 zwycięzców czeka 100 tysięcy mil.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies