mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Nowa zastawa, nowe menu

 

2007-01-17 LOT: Nowa zastawa, nowe menu

 
Od dziś Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczynają proces wprowadzania nowej zastawy porcelanowej oraz nowego, prostego menu w klasie biznes.
 


Nowe menu na pokładach samolotów PLL LOT opiera się na naturalnych, świeżych, starannie dobranych produktach. Pasażerowie podróżujący do/z USA i Kanady zostaną poczęstowani sześciodaniowym obiadem złożonym z trzech przystawek, trzech głównych dań do wyboru, talerzem serów oraz wyborem deserów. Przed lądowaniem podana zostanie, w zależności od kierunku lotum, gorąca kolacja lub śniadanie.

LOT wprowadza także opcję "lekkiego posiłku" na którą składają się niskokaloryczne potrawy wchodzące w skład każdego z zestawów dań, które pasażer może zamowić A`la Carte. Kolejną nowością w serwisie jest tzw. obsługa quick dining, polegająca na podaniu całego posiłku jednocześnie, by pasażer mógł szybko zjeść i wrócić do poprzednio wykonywanych czynności - pracy, oglądania filmu bądź drzemki.

"Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie obsługi quick dining, ponieważ tym samym dajemy pasażerom jeszcze większą swobodę planowania swojego czasu na pokładzie samolotu podczas podróży. LOT zawsze dopasowuje się do potrzeb swoich Klientów. Teraz mogą oni bez przeszkód szybko wrócić do pracy na komputerze, relaksu przy muzyce czy filmie z biblioteki multimediów dostępnych w samolocie." – powiedział Tomasz Prokopiuk, Kierownik Działu Produktu Pokładowego.

Na trasach europejskich powyżej 90 minut, począwszy od 1 lutego 2007 roku, LOT będzie oferował talerz zimnych przystawek i przekąsek oraz możliwość wyboru ciepłego dania – Table d’hote - w zależności od pory dnia – śniadania, obiadu bądź kolacji.

Dodatkowo w każdym rejsie LOT oferuje wybór win i alkoholi. Oprócz standardowej oferty trzech gatunków wina białego i trzech gatunków wina czerwonego we wszystkich rejsach, LOT oferuje szampana i wybór porto w rejsach atlantyckich. Standardowy wybór alkoholi obejmuje między innymi: 12-to letnią whisky Single Malt Glenfiddich, whisky Jameson, whisky Ballentines, wódki: Wyborową i Żubrówkę, koniaki Camus VSOP i Remy Martin VSOP.

Wraz z nowym menu LOT wprowadza nową zastawę porcelanową zaprojektowaną i wyprodukowaną na wyłączne potrzeby PLL LOT przez światowej sławy holenderską firmę Helios, lidera innowacyjności i jakości, producenta wyposażenia na potrzeby linii lotniczych.

"Wraz z wprowadzeniem nowej, porcelanowej zastawy oraz zmiany propozycji menu w biznes klasie, jeszcze bardziej podnieśliśmy jakość obsługi na pokładach naszych samolotów. Tym samym wyznaczyliśmy nowy standard jakości serwisu i elegancji, którego oczekują od nas nasi Pasażerowie. LOT jak zwykle wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów i umożliwia podróże w najwyższej klasie." - powiedziała Dorota Haller, Dyrektor Biura Marketingu, Produktu i PR PLL LOT.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies