mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Rejsy atlantyckie przyjemniejsze

 

2006-07-19 LOT: Rejsy atlantyckie przyjemniejsze

 
Polskie Linie Lotnicze LOT zakończył pierwszy etap modernizacji klasy biznes w rejsach atlantyckich.
 


Ważnym elementem tego procesu była wymiana foteli w 4 samolotach Boeing 767-300. W maszynach LOT-u zamontowane zostały ergonomiczne fotele amerykańskiej firmy Weber.

"Fotele w klasie biznes naszych Boeingów 767-300 należą do najnowocześniejszych w Europie. LOT jest jedną z pierwszych linii, która wyposażyła w nie klasę biznes" - powiedziała Dorota Haller, dyrektor biura marketingu i produktu.

Fotele są wyposażone w precyzyjny elektroniczny mechanizm sterujący zagłówkiem, oparciem, poduszkami i siedziskiem, posiadają indywidualne oświetlenie oraz 2 stoliki i przydatne uchwyty na napoje. Fotele posiadają gniazdko elektryczne, przydatne podczas lotu dla pasażerów posiadających laptopy i inne przenośne urządzenia elektroniczne.

Na pasażerów klasy biznes czekają nie tylko nowe fotele. LOT zainwestował również w podniesienie jakości oferty rozrywkowej – podczas lotu każdy z pasażerów podróżujących w biznesie za Atlantyk otrzyma na pokładzie przenośny odtwarzacz multimedialny.

Zmienił się także wystrój kabiny, wzornictwo koców i poduszek. Wraz z sezonem lato 2006 LOT wprowadził wiosenno-letnie menu a potrawy serwowane są na nowej zastawie.

"Wszystkie zmiany, które wdrożyliśmy w sezonie lato 2006 sprawiają, że podróż LOT-em w klasie biznes na rejsach transatlantyckich jest teraz prawdziwie komfortowa i w niczym nie ustępuje konkurencji. To w pewnym sensie zapowiedź zmiany standardu, która nastąpi pod koniec 2008 roku, kiedy wprowadzimy do eksploatacji samoloty nowej generacji Boeing 787 Dreamliner" – dodała Dorota Haller.

W 2006 r. PLL LOT planuje przewieźć na połączeniach transatlantyckich ponad 563 tys. pasażerów w stosunku do 510 tys. przewiezionych w 2005 r. Łącznie trasy do USA i Kanady obsługuje siedem Boeingów 767. Samoloty LOT wykonają w 2006 r. ponad 2900 rejsów transatlantyckich.

"Szacujemy, że w szczycie sezonu letniego, kiedy rejsy atlantyckie cieszą się największą popularnością, wykonamy ponad 14% rejsów więcej w stosunku do sezonu letniego roku ubiegłego" - powiedział Leszek Chorzewski, dyrektor biura komunikacji i PR w LOT-cie.

 
 
Fotel ma cztery zaprogramowane ustawienia a panel sterujący umożliwia dostosowanie go do indywidualnych upodobań pasażera.   Po całkowitym rozłożeniu fotel zamienia się w niemal płaskie łóżko, dzięki czemu podczas długich rejsów do USA i Kanady można wygodnie spać. Wiele schowków i dodatkowych uchwytów oraz zasilanie do własnych urządzeń elektronicznych (np. laptopów) znacznie podnosi komfort podróży.
Odtwarzacz mieści 100 płyt CD, 8 filmów, teledyski, programy TV i gry.
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies