mojeprzeloty.pl
O portalu | Społeczność | Reklama | Media | Praca | Kontakt
Nowości dla pasażerów, promocje lotnicze na tanie bilety lotnicze oferowane przez tradycyjne i tanie linie lotnicze. Nowe trasy, noclegi i ubezpieczenia turystyczne.
promocjelinie lotniczetrasybilety lotniczelotniskaubezpieczenianoclegiOferty specjalne Lufthansy >

mojeprzeloty.pl > Nowości > LOT: Czarterem do Japonii

 

2006-07-11 LOT: Czarterem do Japonii

 
Polskie Linie Lotnicze LOT od 19 lipca 2006 roku rozpoczną cykl sześciu rejsów czarterowych na trasie Tokio - Warszawa - Tokio.
 


Rejsy odbędą się na zamówienie japońskiej firmy The Contact Inc., która miejsca w samolotach sprzedała czterem japońskim biurom podróży. Samoloty typu Boeing 767-300 w barwach PLL LOT przewiozą do Polski w sumie 5 grup japońskich turystów.

Pierwszy samolot PLL LOT wyleci z Warszawy do Japonii 19 lipca, by dwa dni później wystartować już z japońskimi turystami z Tokio do Warszawy. Kolejne będą się odbywać w każdy czwartek. Każda z grup przez tydzień będzie aktywnie odpoczywać w innym zakątku Polski.

Oferta dla pasażerów wszystkich zakontraktowanych rejsów przewiduje miejsca w klasie ekonomicznej oraz w klasie biznes. Oferta cateringowa na pokładzie to dania kuchni japońskiej na trasie z Japonii do Warszawy oraz dania kuchni polskiej w rejsach powrotnych do Tokio przygotowywane przez LOT Catering. Miejsca na wszystkie rejsy zostały już sprzedane.

"Po wielu latach nieobecności samoloty LOT znów pojawią się w Japonii. Jest to przedsięwzięcie, które potwierdza plany rozwoju firmy na przyszłość - w tych planach rynki Dalekiego Wschodu, w tym rynek japoński, mogą odegrać znaczącą rolę. Japonia to ogromny potencjał ruchu lotniczego, a znaczenie ruchu turystycznego z Japonii do Europy trudno przecenić. Polska i kraje regionu Europy Środkowo-Wschodniej stają się w Japonii modne jako jedne z ostatnich miejsc, gdzie turyści japońscy jeszcze nie byli. Nie dziwi więc, że równolegle z rozpoczęciem operacji czarterowych LOT-u formalnie uruchomiony zostaje Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Tokio. To sygnał, że japońska turystyka do Polski będzie się dynamicznie rozwijać. Już dzisiaj przyrasta o około 30% rocznie. LOT zamierza aktywnie uczestniczyć w tym rozwoju" - powiedział Krzysztof Ziębiński, dyrektor biura spraw międzynarodowych i strategii aliansowej PLL LOT.

Przy realizacji cyklu czarterów LOT współpracuje z partnerem aliansowym All Nippon Airways (ANA). Z japońskim przewoźnikiem PLL LOT już od dłuższego czasu współpracuje w ramach umowy code-share. ANA realizuje przewozy do Polski na wybranych połączeniach europejskich PLL LOT. Jest również agentem, który obsługiwać będzie samoloty LOT na lotnisku w Naricie, w nowym, otwartym 1 czerwca, Południowym Skrzydle Terminalu 1, z którego korzystają linie lotnicze należące do sojuszu Star Alliance latające do Japonii.

 
Więcej o: LOT

Dodaj mojeprzeloty.pl do ulubionych na portalach społecznościowych:


Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu portalu mojeprzeloty.pl:

Adres e-mail: 

Europa jest Ci winna 3 000 zł! Należy Ci się zwrot podatku!

Tanie parkingi przy i na lotniskach:
Parking Bydgoszcz (Szwederowo)
Parking Gdańsk (Rębiechowo)
Parking Katowice (Pyrzowice)
Parking Kraków (Balice)
Parking Łódź (Lublinek)
Parking Poznań (Ławica)
Parking Warszawa (Modlin)
Parking Warszawa (Okęcie)
Parking Wrocław (Strachowice)
Parking Berlin Schonefeld
Parking Drezno


Przejazdy na lotniska, przewozy z lotnisk:
Przejazdy Gdańsk (Rębiechowo)
Przejazdy Katowice (Pyrzowice)
Przejazdy Kraków (Balice)
Przejazdy Łódź (Lublinek)
Przejazdy Poznań (Ławica)
Przejazdy Warszawa (Okęcie)
Przejazdy Wrocław (Strachowice)
Przejazdy Berlin (Tegel)
Przejazdy Berlin (Schönefeld)
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Liverpool
Przejazdy Londyn (Luton)
Przejazdy Mediolan (Begamo)
Przejazdy Piza
Przejazdy Sztokholm (Skavsta)
Przejazdy Turyn
Przejazdy Trapani


Biuletyn

Nowości, promocje przewoźników, aktualne loty w Twojej skrzynce e-mail.

Wpisz adres e-mail:

   (C) 2004-2018 mojeprzeloty.pl | Korzystając ze strony zgadzasz się z polityką prywatności i cookies